Bezpośrednie spotkania z ludźmi od zawsze stanowią dla mnie największą inspirację do działań. Dzisiejszy poranek spędziłem z mieszkańcami Gdańsk, z którymi przy kawie rozmawialiśmy o nurtujących ich sprawach.

Rodzinna ogrody działkowe to miejsca, gdzie mieszkańcy mogą oderwać się od miejskiej rzeczywistości, oddając się chwilom relaksu. Na zaproszenie działkowców z ROD Nasza Palma uczestniczyłem w dożynkach, podczas których nie tylko dziękowano z... więcej...

Sport to zdrowie, a bieganie razem z innymi pasjonatami to najlepszy sposób na sobotni poranek. Kolejna edycja Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej pokazała jak wiele osób ceni aktywne spędzanie wolnego czasu. Gratuluję organizatorom i uczestnikom... więcej...

Bisko pół wieku temu 72 górników poniosło śmierć przy pracy na terenie obecnej KWK Makoszowy. Tragedia z 1958 roku wymaga pamięci. Dzisiaj uczciliśmy ją składając kwiaty pod pomnikiem przed zabrzańską kopalnią.

Dialog to podstawa tworzenia optymalnych rozwiązań. Dzisiaj spotkałem się z przedstawicielami Krajowej Rady Kuratorów – cieszę się, że mamy wspólny cel!

Wymiar sprawiedliwości tworzy sieć uzupełniających się instytucji, w których codzienną pracę wykonują odpowiednio przygotowani urzędnicy i funkcjonariusze. Tym razem rozmawialiśmy o wynagrodzeniach.