Bezpośrednia rozmowa daje najlepsze możliwości podzielania się spostrzeżeniami o funkcjonowaniu otoczenia. Dzisiaj odwiedziłem Sąd Okręgowy w Łomży i Zakład Karny w Czerwonym Borze, gdzie spotkałem się z sędziami i kierownictwem.

Prawnicy po raz kolejny pokazali, że mają dystans do siebie, a ich życie nie opiera się wyłączenie na czytaniu kodeksów – XXVI Ogólnopolska Spartakiada Prawników. Gratuluję wyników i organizacji zawodów!

Aby dobrze sprawować mandat zaufania dany przez społeczeństwo, politycy powinni być w stałym kontakcie z wszystkim, dla których los kraju nie jest obojętny. Dzisiaj w Szczecinie miałem okazję spotkać się z lokalnymi przedsiębiorcami i działac... więcej...

Budynek sądu to wizytówka wymiaru sprawiedliwości. Dzisiaj oficjalnie otwarte zostało nowoczesne Biuro Obsługi Interesantów Sądu Okręgowego i Rejonowego w Szczecinie – cieszę się, że systematycznie modernizujemy obiekty sądownictwa.

Codzienna praca sędziów i pracowników sądów przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Obchody 70-lecia sądownictwa szczecińskiego pokazały jak wiele można osiągnąć dzięki systematycznym działaniom.

Cieszę się, że co roku mogę być świadkiem świetnej zabawy organizowanej z dużym rozmachem i radością. Zaangażowanie uczestników, kolorowa kawalkada i wystrojone gospodarstwa robią niesamowite wrażenie – dziękuję za zaproszenie, wracam za... więcej...

Praca strażnika miejskiego jest niezwykle odpowiedzialna, wymagająca dużego zaangażowania i empatii. Zabrzańska Straż Miejska od blisko 25 lat strzeże porządku publicznego.

Współpraca biznesu i samorządu stanowi podstawę efektywnego rozwoju przedsiębiorczości. Zabrzański „piknik w rytmie firmy” to idealna okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami, integracji biznesu i dobrej zabawy.